Skip Navigation
               polski english

polska sztuka

Odwiedzana tutaj przez Państwa galeria internetowa włączona została do elitarnego systemu Polskich Ekspozycji Sztuki, promujących w polskiej sieci najbardziej wartościowe pomysły, aktywnie związane z ambitną twórczością artystyczną...

ekspozycje sztuki

Polskie Strony Artystyczne
www.przewodnik.ekspozycje.pl


Encyklopedia Sztuki Wszystkim internautom poszukującym wiedzy, definicji, aktualności ze świata sztuki i kultury przedstawiamy ogólnie dostępny Portal Sztuka. Encyklopedia Sztuki to wielojęzyczny projekt internetowej encyklopedii, działającej na zasadzie otwartej treści - czyli wieloosobowej możliwości edycji haseł i stron na których się znajdujemy. Wszystko to działa w oparciu o oprogramowanie "wiki" dzięki czemu pozwala na edycję treści każdemu użytkownikowi odwiedzającemu daną stronę. Na stronach Encyklopedii Sztuki znajdą Państwo mnóstwo interesujących danych, artykułów, haseł, osobistości, życiorysów i reprodukcji prac.

Portal Sztuki Portal Promocji Polskiej Sztuki. Bezpłatnie pomagamy właścicielom stron w reklamie ich witryn. Możesz sprawić by Twoja twórczość była znana szerokiej publiczności. Tylko Ty decydujesz od kiedy włączysz się do wspólnej promocji. Razem w wieloma Polskimi Artystami ogłaszaj i reklamuj swoje prace. Buduj za darmo swoją historię wśród internetowej społeczności. Sukcesywnie podwyższaj Page Rank swojej witryny w Googlach. Włącz się dzisiaj do ogólnopolskiej Akcji Promowania Sztuki. Bezpłatnie korzystaj z naszych pomysłów i popularno.

Katalogi Sztuki to drugi, obok największego rankingu stron - serwis promujący w internecie Wasze witryny. Starannie dobrane adresy, moderowana zawartość, efektowna prezentacja miniaturek, zliczanie wejść robotów indeksujących, statystyki globalnych wyszukiwarek, łatwość poruszania się po kategoriach, możliwość dodania aż czterech wpisów tej samej strony. Dodaj teraz swoją stronę do Katalogu Sztuki Polskiej.

Adres netgaleria.pl - Posiadasz już swoją stronę w internecie? W takim razie może zainteresuje Cię znany, ciekawy i prestiżowy adres, który od zaraz może prowadzić internautów na Twoją witrynę? Sprawdź nowy pomysł serwisu ekspozycje.pl. Poszukaj dla siebie wolnej nazwy! Zajrzyj na stronę netgaleria przeczytaj regulamin i używaj artystycznego adresu... proponujemy Państwu nową bezpłatną usługę - dzięki której dotychczasowy adres Waszej strony można natychmiast przekształcić na bardziej atrakcyjny. Wasza internetowa Galeria może od dziś zamiast mało artystycznych i dość powszechnych nazw: republika, webpark, prv, interia, free, itp - otrzymać własny nietuzinkowy adres z końcówką: netgaleria.pl

Polskie Strony Artystyczne - dużo łatwiej jest wspólnie promować własną stronę internetową, a ranking ekspozycje to znany już w sieci adres. Możesz skorzystać na jego popularności, dodając tutaj nazwę, opis, adres i baner swojej strony. Mamy nadzieję, że rejestracja witryny w katalogach Polskich Stron Artystycznych automatycznie poprawi jej oglądalność. Zgłaszając tutaj swoje wystawy korzystasz z wszelkiej promocji oraz wspólnych reklam i linków emitowanych w sieci. Katalog jest skutecznie promowany i notowany na niezłych pozycjach w szeregu wyszukiwarkach internetowych. Najciekawsze witryny, najbardziej wartościowe, czyli te najwyżej przez Was ocenione sukcesywnie staramy się sukcesywnie wyróżniać.

Galerię SART od początku stycznia 2007 roku odwiedziły tysiące unikalnych gości. Zważywszy na specyficzny charakter i tematykę tychże stron www, tak liczne grono zwiedzających uznajemy za wielki sukces wszystkich autorów wystawianych prac. Galeria Sart prezentuje wystawy internetowe pod redakcją Roberta Bicha i pod stałym patronatem laboratorium cyfrowego Agfa Image Center w Częstochowie al. NMP 29. Oferta Galerii Sart kierowana jest do wszystkich zainteresowanych wspólną bezpłatną ekspozycją własnych prac: plastycznych, fotograficznych za pośrednictwem internetu.

Aukcje Sztuki - oto miejsce w Galerii, w którym wspólnie z serwisem aukcyjnym świstak.pl chcemy zachęcić Państwa do wykorzystania w pełni profesjonalnej platformy handlowej. Ten proponowany przez nas serwis pozwala na kupowanie i sprzedaż wszelkich Waszych prac artystycznych w sposób łatwy, sprawdzony, wydajny, a przede wszystkim bezpieczny. Rekomendujemy Wam najmłodszy i najbardziej dynamicznie rozwijający się serwis aukcyjny w Polsce. Po co w Polsce kolejne aukcje internetowe? Choćby dlatego, iż dotychczasowa oferta była według nas niezadowalająca. I nie chodzi nam tu tylko o konieczność wnoszenia opłat za korzystanie, ale także o jakość obsługi i użyteczność samego serwisu. Postanowiliśmy to zmienić i zaproponować nowy serwis aukcyjny. Zaloguj się do serwisu aukcyjnego artystów!

Artystyczne e-kartki . Najmilszym sposobem reklamy Waszych prac jest udostępnienie ich kopii jako wygodnych i gustownych zarazem kartek pocztowych. Zamiast przesyłać sobie tylko same linki do ulubionych wystaw - teraz nasi goście mogą wykorzystać Wasze wybrane dzieła i zbudować z nich eKartę. Internet nie zna granic, w ciągu paru dni Wasze prace mogą ozdobić pozdrowienia niezliczonej ilości pocztówek ... w Polsce i za granicą. Zaproście tutaj swoich znajomych, zareklamujcie swoją wystawę, wyślijcie bliskiej osobie artystyczną widokówkę, która zachęca do obejrzenia całej ekspozycji. Każda oglądana w net-Galerii praca może być świetną okazją do wysłania pięknych pozdrowień. Pozwólcie internautom rozpropagować Wasze dzieła. Załóżcie tu konto, udostępnijcie im swoje prace, aby mogli sami rozesłać je po całym świecie! eKartki to najlepsza Wasza reklama...

Fotografia Artystyczna - Zapraszamy do udziału w najnowszym przedsięwzięciu serwisu Polskich Stron Artystycznych. Udostępniamy otwartą galerię monochromatycznej fotografii dla wszystkich, którzy fotografują z pasją, dla wszystkich którzy mają odwagę podzielić się swoją Twórczością z innymi. Udostępniamy ten adres tym wszystkim, którzy mają odwagę porozmawiać o swoich pracach, nie boją się wspólnych komentarzy i mają w sobie ogromną ochotę dowiedzieć się, jak nasi goście ocenią Waszą Fotografię. Jeśli zależy Ci, aby Twoje zdjęcia obejrzało jak najwięcej internetowych Gości - załóż swoje konto na iso400. Twoje wystawy będą skutecznie reklamowane w katalogach Polskich Stron Artystycznych - popularnym serwisie o Sztuce, odwiedzanym przez ponad tysiąc gości dziennie.

Historia Sztuki . Portal Historii Sztuki - to edytowana wielowątkowa encyklopedia wiedzy o sztuce. Historia sztuki jest nauką humanistyczną, której przedmiotem są dzieła sztuki oraz piśmiennictwo o sztuce. Klasyczna historia sztuki ogranicza się do malarstwa, rzeźby i architektury Europy od początków średniowiecza do współczesności. Przeczytaj dalej ...

 
« powrót|drukuj